Narex

Narex náradie – náradie, ktoré vydrží

Narex náradie patrí medzi najpoužívanejšie druhy náradia v rámci Českej republiky, na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Vysokej obľube sa teší ako doma, tak aj v zahraničí. Česká značka Narex vyrába vysokokvalitné náradie už viac ako 70 rokov. Svojim klientom dnes ponúka moderné nástroje s vlastnosťami, ktoré v priebehu rokov otestovali stovky spokojných zákazníkov.

V našej ponuke Narex náradie nájdete ručné náradie aj elektrické náradie. S výberom vám samozrejme radi poradíme. Značka Narex je dnes súčasťou spoločnosti TTS Tooltechnic Systems & Co. so sídlom v Nemecku. TTS Tooltechnic Systems & Co. je výrobcom vysokokvalitného náradia pod značkou Festool náradie, ktoré rovnako nájdete v našej ponuke. Pri oboch značkách si môžete byť istí vysokou kvalitou a dlhoročnou funkčnosťou zariadení.

Narex náradie – jasná voľba profesionálnych majstrov aj domácich kutilov

Narex náradie je už viac než 70 rokov tou jasnou voľbou profesionálnych majstrov, pracovných dielní aj domácich kutilov. Či už treba niečo pritiahnuť, upevniť, vyvŕtať v domácnosti alebo je potrebné zabezpečiť rýchlu a bezproblémovú prácu v náročných podmienkach, na Narex náradie sa môžete zakaždým spoľahnúť.

Narex náradie vás pri práci nesklame. Značka sa dlhodobo zameriava na profesionálnych zákazníkov a rozličné pracovné odvetvia. Medzi zákazníkmi najvyhľadávanejšie patrí napríklad pracovné náradie určené na opracovávanie kovov či náradie potrebné pre montážne práce. Značka však nezabúda ani na domácich používateľov či remeselníkov pracujúcich so stavebnými materiálmi alebo s drevom.

Detailná práca s Narex náradím na mieru vašich pracovných potrieb

Značka Narex od svojho vzniku vyvíja nástroje v spolupráci s majstrami a používateľmi z rozličných oblastí. Tím vývojárov trávi nespočetné hodiny so svojimi zákazníkmi. Pozoruje ich potreby, ako aj správanie pracovných nástrojov počas práce. Spolupráca so samotnými používateľmi následne umožňuje technikom a obchodníkom značky NAREX lepšie pochopiť a spoznať konkrétne potreby svojich zákazníkov.

V našej ponuke nájdete široký sortiment Narex náradia vhodný pre profesionálne využitie v teréne aj pre využitie v domácich podmienkach. Samozrejmosťou v našej ponuke je aj náradie ďalších popredných výrobcov, ako napríklad Proxxon náradie či Knipex kliešte a náradie. Z ponuky vyberáme aj obľúbené gola sady so všestranným využitím či vysokokvalitné momentové kľúče a račne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazených 1–16 z 86 výsledkov