Gola sady

Vyberte si gola sady na mieru vašich potrieb

Kvalitná a kompaktná gola sada je tým, čo by vo vybavení žiadneho profíka nemalo chýbať. V našej ponuke nájdete kvalitné gola sady z dielne popredných svetových výrobcov. Samozrejme, radi vám pomôžeme vybrať tú správnu gola sadu na mieru vašich pracovných potrieb. Máme pre vás gola sady so špeciálnym zameraním na konkrétnu oblasť priemyslu, ako aj univerzálne gola sady so všestranným využitím.

Gola sady sú kolekciou pracovného náradia, ktorú budete mať uloženú vždy pohromade. Už viac nemusíte loviť v priehradkách, v poličkách či vo vreckách. Pracovné náradie v gola sade budete mať prehľadne zoradené, usporiadané a pripravené k použitiu kedykoľvek to bude potrebné. Gola sady sú tak základným vybavením každého profíka, ktoré by rozhodne nemalo chýbať ani vám.

Aké gola sady si vybrať?

Gola sady sú náradím prehľadne uloženým v plastovom boxe alebo v kovovom kufríku. Nakoľko každá pracovná oblasť či rôzne oblasti priemyslu vyžadujú rôzne vybavenie, obsah gola sád sa líši na základe požiadaviek konkrétneho pracovného segmentu či pracovného zamerania. Vo všeobecnosti, každá gola sada obsahuje račňu a rozličné nástavce.

Račňa je základným kusom každej gola sady. Na račňu sa upevňujú nástavce, vďaka  ktorému hravo zvládnete uťahovať alebo uvoľňovať skrutky či matice. Nástavce gola sád sú laicky nazývané aj orechy. Okrem nástavcov či orechov a račne, gola sady môžu obsahovať aj ďalšie vybavenie, najčastejšie sú to nástrčné kľúče, meradlá, kardanové kĺby, predlžovacie nástavce, trháky či iné pracovné náradie.

Pohodlná a rýchla práca vďaka spoľahlivým gola sadám

V našej ponuke nájdete gola sady, ktoré zvládnu prácu pri rozličnom pracovnom zaťažení. Máme pre vás gola sady vhodné na využitie v domácnostiach, ale aj gola sady vhodné pre využitie na rôznych špecifických pracoviskách. Najčastejšie sú gola sady využívané na práce ako montáž dielenských zariadení alebo nábytku, na opravy a údržbu spotrebičov či domácich zariadení, pre potreby montáží, demontáží alebo na servis a údržbu rôznych zariadení, údržbu áut a rôzne iné pracovné činnosti.

Aby bola vaša pracovná výbava kompletná, v našej širokej ponuke nájdete kompaktné gola sady, ale aj jednotlivé kusy náradia. Ponúkame vám ručné náradie aj elektrické náradie. Z ponuky vyberáme napríklad momentové kľúče či Knipex kliešte a iné náradie. Neprehliadnite ani našu ponuku pre Proxxon náradie, Festool náradie alebo obľúbené Narex náradie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazených 1–16 z 17 výsledkov