Knipex

Knipex kliešte a iné náradie

Knipex kliešte – to je kvalita, odolnosť a dlhoročná výdrž. Značka Knipex ponúka pracovné náradie najvyššej kvality. Výkon, životnosť a ergonómia našich výrobkov sú zamerané na uspokojenie vysokých požiadaviek profesionálnych užívateľov. Preto používame mimoriadne kvalitný materiál a moderné výrobné technológie. Výrobný program s približne 1000 položkami umožňuje optimálny výber pre príslušnú aplikáciu – a to aj pre moderné odvetvia ako sú solárna technika, veterná energetika a letectvo.

Knipex je značkou spoľahlivosti. Pri práci vás jednoducho nesklame. Či už potrebujete náradie pre použitie v domácnosti na každodenné práce alebo hľadáte vhodné náradie pre vybavenie vašej pracovnej dielne či náradie na profesionálne použitie v teréne – Knipex je zakaždým tým správnym riešením. Vysokými funkčnými vlastnosťami sa vyznačujú aj Knipex kliešte, ktoré sú svetovo známym produktom. Keď sa povie Knipex kliešte, každý okamžite vie, že sa jedná o kliešte najvyššej kvality s dlhoročnou životnosťou.

Knipex kliešte – viete ako si správne vybrať?

Knipex kliešte sú kliešťami na celý život. Vďaka použitiu vysokokvalitných a maximálne odolných materiálov si svoje funkčné vlastnosti uchovajú po veľmi dlhú dobu. Práve dlhoročná výdrž Knipex kliešťov z nich robí jedno z najpopulárnejších ručných náradí v pracovných sadách domácich kutilov aj profesionálnych majstrov. Knipex kliešte sú použiteľné na krútenie či strihanie rôznych typov drôtu. Zvládnu aj prácu s vysokoodolnými materiálmi. Obávať sa nemusíte ich poškodenia ani straty moderného dizajnu, ktorý je pre Knipex kliešte príznačný.

Pri výbere vhodného typu Knipex kliešťov je potrebné zohľadniť niekoľko parametrov. V našej ponuke nájdete naozaj široký sortiment. S výberom vhodného modelu pre vaše potreby vám radi poradíme. Všeobecne našim klientom odporúčame zakúpiť si viacero modelov alebo spoľahlivé sady Knipex kliešťov, ktoré sú využiteľné pri rôznych prácach. Máme pre vás menšie aj väčšie kliešte, ako aj kliešte, ktoré zvládnu rozličné zaťaženie. Knipex kliešte sú skvelým doplnkom aj ku gola sadám, ktoré nájdete v našej ponuke. Podľa druhu a spôsobu vašej práce vám pomôžeme vybrať Knipex kliešte na mieru vašich potrieb.

S Knipex kliešťami či iným náradím Knipex vám pôjde práca od ruky

Práca ide ľahšie keď v ruke držíte kvalitné náradie. Nemecký výrobca Knipex je zárukou kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Rovnako, náradie Knipex patrí do kategórie cenovo dostupných produktov. Poteší vás ich priaznivá cena a prekvapí vysoká kvalita, spoľahlivosť a dlhoročná výdrž. Knipex kliešte a Knipex náradie nájdete v našej ponuke prehľadne zoradené do jednotlivých kategórií.

Či už vám vo vašej pracovnej výbave pochybilo ručné náradie, potrebujete doplniť kvalitné kúsky alebo hľadáte celkom nové kompletné vybavenie – na Knipex náradie sa môžete spoľahnúť. Samozrejme, v našej ponuke nájdete aj náradie ďalších popredných výrobcov, ako napríklad Proxxon náradie, Festool náradie alebo Narex náradie. Pozrite si rozhodne aj našu ponuku v kategórii gola sadymomentové kľúče, ktoré by vo vašej dielni nemali chýbať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Zobrazených 1–16 z 2016 výsledkov